SPÄTNÁ VÄZBA

SOŠ LESNÍCKA TVRDOŠÍN ( 1. ročník )

" Páčil sa mi projekt a aj tie prípady šikany. Myslím si, že šikana by mala zmiznúť. Šikana je hrozná, sám som si tým prešiel."

" Bolo to veľmi poučné a myslím, že každý odtiaľ odišiel o čosi múdrejší a spokojnejší."

" Veľmi ma to bavilo a robíte strašne peknú vec, cením si to."

" Krásne urobená prezentácia, pekne vysvetlená, trocha viacej aktivít, ale toto čo som videl bolo hodne dobré, veľmi ĎAKUJEM."

" Verím, že s týmto workshopom dosiahnete úspech a že práve toto pomôže niekoľkým ľuďom." 

SOŠ PODNIKANIA A SLUŽIEB NÁMESTOVO ( 1. - 2. ročník )

"Veľmi sa mi to páčilo. Páčilo sa mi ako Tánička prezentovala. Super boli aj tie aktivity a určite to malo zmysel."

"Workshop sa mi veľmi páčil. Bolo to výborne zorganizované. Pekné aktivity, ale aj niečo nové o šikane. Výborné."

"Zaujal ma prednes tohto workshopu a to, že som mala možnosť spoznať viac o šikane."

"Bolo to super, mali by sme pomáhať ľudom a hlavne šikanovaným. Workshop sa mi páčil, Táňa objasnila čo bolo treba. Prezentácia bola zaujímavá a mali krásne spracované video. Slovami sa to nedá opísať , ale číslami áno 10/10." 

"Veľmi dobre spracované, páčilo sa mi to a pevne verím, že sa s týmto dostanete ďaleko."


UČITELIA ZŠ  

" Dievčatá boli milé, navodili priateľskú atmosféru. O téme hovorili zaujímavo, jazykom blízkym deťom, odborne pripravené veľmi dobre. Zapájali deti rôznymi aktivitami, využívali IKT techniku a názorné pomôcky." 

" Pekne spracované, ľahko pochopiteľné, hravou formou a aktivitami, jednoduché otázky a príjemné uvedomelé prednášajúce. ĎAKUJEME."

"Výborne spracovaná prezentácia, super vystupovanie, téma, aktivity prispôsobené úrovni žiakov, poučné a prínosné pre žiakov. Výborné baby 😊 "


ZŠ ZUBROHLAVA ( 7. ročník )

" Páčilo sa mi prezentovanie, nabudenie sebavedomia, baby boli úžasné - že si to pripravili a že nám vysvetlili ako máme predísť šikane, povedali nám čo sa im prihodilo v živote."

" Páčilo sa mi, že ste s nami komunikovali, venovali ste nám váš čas. Ste veľmi super a ďakujme, že sme Vás mohli v našom živote stretnúť."

" Ste úžasné. Je neuveriteľné, že už v mladom veku sa snažíte pomáhať deťom, ktorým je ubližované. Tento projekt je veľmi zaujímavý a keď by som mala nejaký problém, určite by som sa zdôverila. Pomohli ste mi mať väčšie sebavedomie a viac si veriť. Ďakujem."

" Veľmi sa mi páči, že v akom malom veku ste dosiahli urobiť si vlastnú firmu. Úplne úžasne vieš Tani hovoriť o šikane a je super, že chodíte po školách a hovoríte o tom, pretože to môže pomôcť veľmi veľa ľuďom. Veľmi ďakujem, že niečo také som mohla počuť od takých mladých ľudí. Ďakujem za ten čas a prajem ešte veľa šťastia." 

ZŠ NOVOŤ ( 5. - 6. ročník )

"Je super, že robíte takéto veci a nebojíte sa o tom hovoriť. Dozvedela som sa nové veci. Boli ste super. Divadielko a prezentácia, ktorú ste ukázali bola poriadne prepracovaná. To že sa kvôli nám tak trápite a dokážete spolu pracovať. Boli ste milé a hlavne vtipné. ĎAKUJEM 😊 "

"Bola si super Tánička. Bolo to zábavné, milé a zaujímavé. Proste perfektné. Strašne ďakujem za motiváciu a za papier, ktorý znázorňuje mňa, dám si to na najviditeľnejšie miesto."

 "Boli ste k nám milé. Bola sranda a zasmiali sme sa. Naučila som sa niečo nové. Budem vedieť do budúcnosti ku komu sa mám obrátiť. A v budúcnosti by som chcela byť ako vy. "

"Vďaka Vám som zistila, že život má zmysel. Viem aké je to byť šikanovaná. Dozvedela som sa veľmi dôležité veci."

ZŠ SLNEČNÁ NÁMESTOVO ( 5. - 6. ročník )

"Bola to skvelá prednáška o šikane a kyberšikane. Určite ste veľmi veľa ľuďom a deťom pomohli vašou stránkou. Boli ste úžasné. Dúfam, že sa ešte niekedy stretneme."

"Veľmi sa mi to páčilo. Ďakujem, že ste mi povedali, že som jedinečná a aj zato, že ste mi povedali ako sa mám správať, keď ma niekto šikanuje." 

"Dneska ma veľmi zaujalo, ako mám predísť šikane alebo pomôcť druhým. Veľmi sa mi páčilo, aký mali program a odmeny za zvládnutú úlohu. Tento workshop ma veľmi poučil a dozvedela som sa aj nové veci, ktoré mi určite v živote pomôžu. Ďakujem "

"Boli ste strašne milé, dobré a veľmi dobre vysvetľujete. Ďakujem, že ste mi pomohli pochopiť, že šikana nie je to najlepšie pobavenie, ste veľmi dobré. Len tak ďalej! Dúfam, že to bude úspešné a každý pochopí, že je dôležitý.  Žiadne šikanovanie nie je zábava! Ste všetky super a z prvého pohľadu ste fajn baby."

 

ZŠ SIHELNÉ ( 5. - 6. ročník ) 

"Bolo to super. Som rada, že ste si vybrali tému ŠIKANA. Aspoň viem ako sa cíti šikanovaný. Ďakujem vám aj za to, že ste mi povedali ako sa mám správať...Viem že by som nechcela byť šikanovaná a že ja nebudem šikanovať NIKDY.."

"Páčila sa mi prezentácia a aj to, aby sme boli sami sebou...Aktivity pre nás boli super, radi sme sa zapojili, obľúbila som si vás. ĎAKUJEM"

" Bola to super prezentácia, a aj pani učiteľky boli super. Páčilo sa mi to, čo nám hovorili a hrali. Mali sme rôzne aktivity a veľa sme sa smiali." 

" Naučila som sa, že sa nemám báť byť iná ako ostatní. Mám Vás už teraz rada. Keď ma bude niekto šikanovať alebo mi ubližovať, mám sa na koho obrátiť!"


ZŠ RABČA ( 6. ročník )

"Prednáška bola veľmi pravdivá...pomohla mi v jednej veci... Nemám sa meniť kvôli ľuďom...ste veľmi milé... A je pekné, že také milé, pekné dievčatá/ ženy, ktoré chcú pomáhať iným, máte veľmi peknú stránku." 😊 

"Páčilo sa mi, ako ste boli na nás milé, a ako ste nám to podrobne povedali."

"Páčili sa mi scénky, príbehy, gify, aktivity a prednáška ako môže šikana ublížiť."

ZŠ BOBROV ( 5. - 6.  ročník ) 

"Držte sa a choďte ďalej, lebo ja vám verím, že pomôžete mnohým ľuďom. Raz sa aj ja obrátim na vás na dobro, ktoré máte vo vašom vnútri."

"Všetko bolo super, užila som si to. Najlepšie boli aktivity. BOLO TO MEGA. A heslami sa budem riadiť! ĎAKUJEM."

" Páčilo sa mi všetko, fakt som rada, že ste prišli. Ďakujem, že ste ma naučili niečo nové a dali mi nádej, že sa nemám tak rýchlo vzdávať. Tiež som bola šikanovaná a už sa to znovu vracia. Asi miliónkrát som si chcela siahnuť na život." 

" Toto bol asi jediný projekt v našej škole, kde nevládla nuda."

ZŠ ORAVSKÁ POLHORA ( 5. ročník )

 "Nie vždy je ľahké povedať o šikane. Ale bolo to úžasné, najviac ma potešilo divadlo a myslím si, že sme si všetci odtiaľ niečo zobrali."

"Všetko sa mi tu páčilo a bolo to super. Naučila som sa veľa nových vecí."

"Správali ste sa k nám dobre a páčila sa mi tvorivá teória, pekné video, aktivity a stránka TREBA SA OZVAŤ."

ZŠ RABČICE ( 5. - 6. ročník )

" Naučili ste ma, že nemám zverejňovať informácie o sebe na internetových stránkach. Že mám byť sama sebou a že nemám ubližovať druhým."

"Zobrala som si z tohto workshopu veľmi veľa. Teraz viem, že nemám odsudzovať druhých a máme ich brať takých aký sú. A tiež som sa naučila, že ak ma niekto šikanuje, mám to niekomu povedať. Budete nám chýbať!"

"Zo všetkých ľudí, čo boli pri nás ste boli vy najlepšie. Dali ste nám veľmi veľa a určite si to vezmeme aj k srdcu."

"Tieto 4 hodiny s vami ma veľmi bavili. Dávam tomu 5 hviezdičiek z 5. Snáď tu prídete znova. Dostal som ponaučenie, že šikanovanie je veľmi zlá vec a že to nikdy nemáme robiť."